Plášť Tufo Gravel Thundero 700x40C bezdušový černá

Kód: 2067
Značka: Tufo
1 090 Kč
Skladem (2 ks)

Tufo Thundero je universální bezdušový gravelový plášť, vhodný pro všechny typy povrchů. Plášť má odolnou flexibilní vrstvu Jubena, kryjící bočnice zároveň taky ochranu před poškozením od kamenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pod běhounem je ochranná kordová vrstva, která minimalizuje riziko defektů a přispívá k celkové spolehlivosti pláště. Speciální konstrukce kostry zabraňuje odskakování pláště na nerovnostech. Tufo Thundero je plášť s vysokým nájezdem kilometrů, a to právě díky jeho schopnosti přizpůsobení se všem typům povrchu.

Střední část dezénu složená z drobných kostek tvoří rychlost a překvapivě tiché odvalování, tři odsazené řady větších bočních figur se doslova zakousnou do jakéhokoli povrchu, poskytnou dobrý záběr i na nezpevněném povrchu a umožní ostře zatočit. Široký dezén a odolná flexibilní vrstva Jubena kryjící bočnice chrání pneumatiku před poškozením od kamenů. Pod běhounem umístěná ochranná kordová vrstva minimalizuje riziko defektů a přispívá k celkové spolehlivosti pneumatiky. Konstrukce kostry o vysokém počtu jemných vláken spolu s měkkou běhounovou směsí vyžehlí jakýkoli povrch a brání odskakování pneumatiky na nerovnostech. Vysoký kilometrový nájezd.

  • Doporučený tlak: 2-5 bar/ 30-70 PSI
  • TPI: 375 pod běhounem, 210 v bočnici
  • Hmotnost: 440 g
  • Rozměr pláště: 40-622 (28x1,60")

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště a duše
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz