Vítejte na novém webu Pavéčka! Díky, že ho s námi testujete. Případné chybky, prosím, pište na shop@pavecycles.cz.

Karbonová kola TYRO 2 (45 mm), FFWD, MattBlack, galuska, ráfkové brzdy

Kód: ASTYRO2TFFWDRB
27 490 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model TYRO 2.0 navazuje na úspěšný model TYRO první generace. Má zcela nově vyvinutý a rozšířený ráfek, který odpovídá požadavkům na moderní obutí. Použity jsou náboje z produkce FFWD, které mají známý star-ratchet systém vyvinutý DT Swiss, průmyslová ložiska a straightpull dráty. Pro výplet jsou použity dráty SAPIM Sprint v kombinaci s mosaznými nipli, které zajistí požadovanou tuhost a trvanlivost. Kola jsou velmi bytelná a jsou použitelná na silnici i light-gravel.

  • Váha páru: 1 510 gramů
  • Váhový limit: 100 kg
  • Obsah balení: zapletená kola, bezdušové ventilky a pásky do ráfku
  • Osa: 100/135 mm, průměr 5 mm rychloupínák
  • Max. tlak: 8,3 bar / 120 PSI
  • Vnější šíře ráfku: 25 mm
  • Doporučená šíře obutí: 23 až 33 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapletená kola
Barva: Matt Black
Provedení ráfku: Galuska
Náboje: FFWD
Balení: Pár (přední a zadní)
Výška ráfku: 45 mm
Kategorie: Silniční cyklistika
Rodina: TYRO

Společnost Fast Forward Wheels založil v roce 2006 Henk Schipper, nadšený cyklista, který vystudoval ekonomii a obchod na Erasmus University of Rotterdam. Před založením FFWD získával Henk zkušenosti u SRAMu, poté založil vlastní distribuční firmu pro značky jako Ritchey nebo Syncros pod názvem Optima Forma Cycling. Od roku 2006 vybudoval Henk z FFWD úspěšnou společnost mezinárodního charakteru a koncem roku 2013 předal kormidlo společnosti dále.

Filozofií FFWD je vyrábět skutečně rychlá a odolná kola pro různá odvětví od silniční cyklistiky přes cyklokros až po MTB, která budou svým majitelům poskytovat skutečný požitek z jízdy. Ve společnosti je kladen důraz na opravdovou hodnotu materiálů a servis zákazníkům. Společnost si proto pečlivě vybírá své dodavatele (o čemž svědčí spolupráce se švýcarskou firmou DT Swiss). Přidanou hodnotou jejích výrobků je také výborná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů. Absolutní prioritou je spokojenost zákazníka a spolehlivost zapletených kol. To předurčuje použití pouze vysoce kvalitních a ověřených komponentů, postupů a špičkový záruční i pozáruční servis.

Sponzorství profesionálních týmů dává společnosti potřebnou zpětnou vazbu pro vyvíjené novinky a umožňuje přinášet na trh skutečně kvalitní a ověřená zapletená kola. Všechna kola uvedená na trh pro širokou veřejnost tak projdou nejprve testováním profesionálními jezdci, kteří k Vám pustí pouze to nejlepší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz