Karbonová kola RAW CS (33 mm), FFWD/CS 2:1, MattBlack, plášť

Kód: ASRAW33CSMATT
Novinka
62 490 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOP model RAW CS
Absolutní vrchol nabídky představuje řada kol RAW CS (CS znamená Carbon Spokes). Ráfek používá technologií LAW TECH, kde LAW je zakratka z "Laminar Airflow Wing", stejně jako řada kol RYOT. Tento vlastní design FFWD optimalizuje aerodynamiku a tuhost zejména při použití se širším obutím. Kola jsou určena primárně pro silniční užití a jsou optimalizována na dokonalý přenos síly a obtékání vzduchu.
Pro řadu kol RAW CS byly upraveny ráfky, snížen počet drátů na 21 a zcela nově vyvinuty náboje ve spolupráci s dánskou značkou Ceramic Speed. Ta pro FFWD vyrábí ložiska o větším průměru pro vyšší odolnost a trvanlivost (nejedná se tak o standardní rozměr!). Samotný náboj má speciální přírubu pro hlavičky karbonových drátů, odlehčený ořech a celková kvalita náboje je na úrovni švýcarského DT Swiss, včetně jejich star-ratchet systému.
Výplet je tvořen karbonovými dráty té nejvyšší kvality, které mají pevnost v tahu minimálně 2000N (nejlepší ocelové dráty mívají kolem 1600N). Drát je upnutý pomocí dvousložkového niple, takže je vyměnitelný a servisovatelný. Počet drátů byl záměrně snížen z 24 na 21, protože výplet tak vykazuje mnohem lepší vlastnosti a lépe tlumí vibrace při zachování nekompromisní tuhosti.

  • ráfek RAW CS LAW TECH 33 mm, šířka vnitřní 21 mm, vnější 29-30 mm, matná povrchová úprava
  • výplet CarbonSpokes v poměru 2:1
  • niple dvousložkové, nutno centrovat zevnitř!
  • náboje FFWD/CeramicSpeed Straightpull, rozhraní CenterLock
  • doporučená šířka obutí 23 až 42 mm
  • hmotnost páru 1350 gramů
  • maximální váha jezdce 120 kg
  • maximální tlak v pneu 8,3 bar
  • součástí balení jsou kola, bezdušové ventilky a páska, dvojitý obal

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapletená kola
Barva: Matt Black
Provedení ráfku: Plášť (celokarbon)
Balení: Pár (přední a zadní)
Kategorie: Silniční cyklistika
Rodina: RAW
Výška ráfku: 33 mm
Náboje: FFWD/CS

Společnost Fast Forward Wheels založil v roce 2006 Henk Schipper, nadšený cyklista, který vystudoval ekonomii a obchod na Erasmus University of Rotterdam. Před založením FFWD získával Henk zkušenosti u SRAMu, poté založil vlastní distribuční firmu pro značky jako Ritchey nebo Syncros pod názvem Optima Forma Cycling. Od roku 2006 vybudoval Henk z FFWD úspěšnou společnost mezinárodního charakteru a koncem roku 2013 předal kormidlo společnosti dále.

Filozofií FFWD je vyrábět skutečně rychlá a odolná kola pro různá odvětví od silniční cyklistiky přes cyklokros až po MTB, která budou svým majitelům poskytovat skutečný požitek z jízdy. Ve společnosti je kladen důraz na opravdovou hodnotu materiálů a servis zákazníkům. Společnost si proto pečlivě vybírá své dodavatele (o čemž svědčí spolupráce se švýcarskou firmou DT Swiss). Přidanou hodnotou jejích výrobků je také výborná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů. Absolutní prioritou je spokojenost zákazníka a spolehlivost zapletených kol. To předurčuje použití pouze vysoce kvalitních a ověřených komponentů, postupů a špičkový záruční i pozáruční servis.

Sponzorství profesionálních týmů dává společnosti potřebnou zpětnou vazbu pro vyvíjené novinky a umožňuje přinášet na trh skutečně kvalitní a ověřená zapletená kola. Všechna kola uvedená na trh pro širokou veřejnost tak projdou nejprve testováním profesionálními jezdci, kteří k Vám pustí pouze to nejlepší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz