Karbonová kola DRIFT SE (36 mm), DT350 2:1, MattBlack, plášť

Kód: ASDRIFTSPECIAL350
29 990 Kč
Skladem (2 ks)
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gravel DRIFT - a killer wheelset! Nyní ve speciální edici!
Model DRIFT je prvním z nové řady kol FFWD určených speciálně pro gravel a off road ježdění. Vývoj se zde zaměřil na trochu odlišné parametry než u podobných silničních kol. Váha zde musí jít ruku v ruce s tuhostí a hlavně odolností ráfku a výpletu. Ráfky byly proto speciálně vyvinuty tak, aby dokázaly pojmout široké pneumatiky a odolaly nejen nárazům od nich, ale také kamenům odvalujícím se přes ráfek. Karbon je u těchto ráfků napleten odlišným způsobem a dělá je mnohem odolnějšími. Pro výplet byly zvoleny kulaté zeslabované dráty Sapim Sprint. Samozřejmostí je použití mosazných niplů, které zejména v off road aplikacích výrazně zvyšují životnost výpletu (hliníkové niple se brzy vymačkají a rychle korodují). Vše je zapleteno na nábojích DT350 s ratchet systémem ořechu, a to v poměru drátů 2:1. Dohromady tvoří tyto komponenty kola, na která se v terénu můžete spolehnout a zároveň Vás svými vlastnostmi přímo vystřelí vpřed.
  • ráfek FFWD DRIFT o výšce 36 mm, vnější šířce 30 mm a vnitřní 24 mm
  • výplet Sapim Sprint v poměru 2:1
  • externí niple DT ProLock mosazné
  • náboje DT350 2:1 Straightpull, rozhraní CenterLock
  • doporučená šířka obutí 30 až 60 mm
  • hmotnost páru 1620 gramů (bez TL pásky a ventilků, ±5% odchylka)
  • maximální váha jezdce 120 kg
  • maximální tlak v pneu 5 bar
  • součástí balení jsou kola, bezdušové ventilky a páska

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapletená kola
Barva: Matt Black
Provedení ráfku: Plášť (celokarbon)
Balení: Pár (přední a zadní)
Náboje: DT Swiss 350
Výška ráfku: 36 mm
Kategorie: Gravel/MTB
Rodina: DRIFT

Společnost Fast Forward Wheels založil v roce 2006 Henk Schipper, nadšený cyklista, který vystudoval ekonomii a obchod na Erasmus University of Rotterdam. Před založením FFWD získával Henk zkušenosti u SRAMu, poté založil vlastní distribuční firmu pro značky jako Ritchey nebo Syncros pod názvem Optima Forma Cycling. Od roku 2006 vybudoval Henk z FFWD úspěšnou společnost mezinárodního charakteru a koncem roku 2013 předal kormidlo společnosti dále.

Filozofií FFWD je vyrábět skutečně rychlá a odolná kola pro různá odvětví od silniční cyklistiky přes cyklokros až po MTB, která budou svým majitelům poskytovat skutečný požitek z jízdy. Ve společnosti je kladen důraz na opravdovou hodnotu materiálů a servis zákazníkům. Společnost si proto pečlivě vybírá své dodavatele (o čemž svědčí spolupráce se švýcarskou firmou DT Swiss). Přidanou hodnotou jejích výrobků je také výborná servisovatelnost a dostupnost náhradních dílů. Absolutní prioritou je spokojenost zákazníka a spolehlivost zapletených kol. To předurčuje použití pouze vysoce kvalitních a ověřených komponentů, postupů a špičkový záruční i pozáruční servis.

Sponzorství profesionálních týmů dává společnosti potřebnou zpětnou vazbu pro vyvíjené novinky a umožňuje přinášet na trh skutečně kvalitní a ověřená zapletená kola. Všechna kola uvedená na trh pro širokou veřejnost tak projdou nejprve testováním profesionálními jezdci, kteří k Vám pustí pouze to nejlepší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz