Vítejte na novém webu Pavéčka! Díky, že ho s námi testujete. Případné chybky, prosím, pište na shop@pavecycles.cz.

Box kosmetiky Silca Bicycle Spa

Kód: 1987
Značka: Silca
3 750 Kč
Skladem (1 ks)

Kompletní set luxusní cyklo kosmetiky Silca Bicycle Spa včetně utěrek z mikrovlákna a kvádru z mikroplyše pro nanášení vosku. Vaše kolo Vás bude milovat!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní set luxusní cyklo kosmetiky Silca Bicycle Spa. Vaše kolo Vás bude milovat!

1. krok k čistému kolu - čistič kotoučů a řetězu odstraní mastnotu a špínu za 3-5 minut po nanesení. Stačí poze nastříkat pěnu na požadovaná místa a nechat čistič působit. Barva pěny se na vzduchu postupně mění z bílé až na červenou. Poté vše opláchněte čistou tekoucí vodou.

2. krok k čistému kolu - čistič na rám a komponenty Silca je ekologicky šetrný mycí prostředek pro cyklisty. Jedná se o silný koncentrát - jedno balení 473 ml cca na 100 l vody. Čistič ve vodě napění, po aplikaci nadzvedne nečistoty a ty pak lze lehce opláchnout. Během mytí tak nedochází k poškrábání laku. Na mytí požívejte houbu, nebo měkký kartáč.

3. krok k čistému kolu - vosk na rám a komponenty Silca ultimate graphene představuje nekompromisní ochranu laku z nano materiálu. Vosk nastříkejte na dobře umytý rám, či komponenty jemným hadrem nebo houbou rozetřete a nechte zaschnout. Vosk zacelí drobné póry v laku a vytvoří tak souvislou ochranou vrstvu. Díky tomu se na rám hůře chytají nečistoty a následně ho lze efektivněji umývat. Pozor nepoužívat na brzdy!

4. krok k čistému kolu - bezvodý čistič Silca ultimate ceramic je idální řešení pro běžné čištění drobných nečistot po jízdě. Čistič nastříkejte na rám, či komponenty a omýjte hadrem. Po zaschnutí se na rámu vytvoří keramická vrstva, která ho chrání před usazením nečistot.'

Vše je pěkně zabalené v boxu včetně utěrek z mikrovlákna a kvádru z mikroplyše pro nanášení vosku. Doporučujeme jako dárek pro náročného cyklistu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz