Servis kol

Nabízíme plně vybavený servis s otevřenou dílnou. Zaměřujeme se převážně na silniční a gravel kola, ale opravujeme také kola horská. Zaplétáme nová kola, renovujeme vintage kola, nabízíme lakování rámů a zakázkové stavby.

Annual Servis

V tomto servisním balíčku rozebereme, vyčistíme a promažeme kompletně pohon. Vyčistíme a vyleštíme rám, nastavíme brzdy, vycentrujeme kola, výplet uvedeme do správné tenze, vyčistíme a promažeme nejčastější zdroje cvakání na kolech, tj. hlavové a středové složení. Kolo tak bude nejen skvěle vypadat, ale i fungovat. Tento servis doporučujeme, pokud své kolo servisujete jednou ročně a chcete mít klid, že vše bude správně fungovat.
3600kč

New Bike Feel

Vaše kolo uvedeme do stavu nového kola. Toho docílíme kompletním rozebráním, vyčištěním všech součástek v ultrazvuku, nainstalováním nových komponentů a kompletním seřízením. K tomuto servisu doporučujeme výměnu gripů/omotávek, ideálně i plášťů. Díky tomu můžeme docílit maximální funkčnosti vašeho kola.   
5590kč

Safety check

Pokud jste si koupili kolo z druhé ruky, nebo vytáhli starší kolo po letech ze sklepa a chcete mít jistotu, že je kolo bezpečné, tento balíček je pro vás. Kolo zkontrolujeme, ujistíme se že jsou všechny šrouby dotažené, kola nahuštěna a že na rámu a ráfkách nejsou žádné praskliny. Pokud na kole najdeme jakoukoliv závadu, spojíme se s vámi a domluvíme další postup.
799kč

Semi-Annual Servis

Pokud se o své kolo pravidelně staráte a do servisu chodíte v pravidelných intervalech, tak právě pro vás bude vhodný tento balík, při kterém kolo umyjeme, seřídíme řazení, brzdy, pohon a hlavové a středové složení. Vaše kolo tak bude opět tiché a bezproblémové, jako na začátku sezony.
2000kč

Pokud se nemůžete rozhodnout jaký balíček je pro vás ten pravý, nebo chcete udělat jen malé opravy na vašem kole, tak nám neváhejte napsat, nebo zavolat. 
Po domluvě je také možné si kolo u nás vyservisovat sám pod dohledem našeho mechanika, nejen že tak odejdete s vyservisovaným kolem, ale naučíte se o své kolo pečovat.

Hodinová sazba našeho servisu je 800kč.


Objednávka Servisu