Svým klientům nabízíme zakázkovou stavbu, nebo renovaci kol. Při stavbě kola vycházíme z požadavlů zákazníka. Jsme schopni sehnat i
starší rámy, či komponenty. Nabízíme také lakování rámů a komponentů.

1. Konzultace

Proces začíná konzultací, při které si ujasníme, jaké kolo vám bude nejlepším parťákem. Každý od kola očekává něco jiného, pro někoho se jedná o nástroj usnadňující pohyb v městě, pro někoho jiného je kolo naopak nástroj sloužící k úniku z města.

2. Výběr ránu a řidítek

Na základě konzultace budeme schopni vybrat jaké kolo pro vás bude nejlepší.

3. Výběr komponentů

Ve chvíli, kdy máme v ruce správný rám a správná řídítka, přesouváme se na výběr komponentů. Ty vybíráme druhotně, protože rám i řídítka nám vytváří mantinely ve kterých se musíme pohybovat. Například silniční rámy mají limitace v šíři použitých kol a typu brzd. Řídítka nám diktují jaké řazení můžeme použít a jaké ne.

4. Sestavení kola

Po výběru komponentů dochází k samotnému sestavení kola. Kdy je kolo poskládané a zkontrolované do posledního šroubu. Což je něco co u dnešních kol, přicházejících z Asie již v polosestaveném stavu není zcela běžné.

5. Předání kola

Při předání kola společně doladíme pozici řídítek a brzd, tak aby vám jízda na novém kole byla co nejpříjemnější. Doladíme výšku a pozici sedla, tak abyste na kole mohli rovnou odjet.

6. Servis kola

Jelikož je kolo nově sestavené, je možné, že si některé díly, nebo spoje sednou a proto doporučujeme, abyste se zastavili na bezplatnou garanční prohlídku, kde dotáhneme všechny šroubové spoje, docentrujeme kola, seřídíme brzdy a řazení, tak aby kolo sloužilo co nejdéle.